KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14931017
nr 1493 1017
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal. Olja på plåtpannå, 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 34x43 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:11:44
26/9 19:06:44
- Klassiska
26 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska